Powrót na stronę główną

W szkłach progresywnych unikniesz ciągłego zakładania i zdejmowania okularów.

To najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązanie dla osób po 40. roku życia. Jeżeli odczuwasz, że Twój wzrok się pogorszył i jednocześnie zależy Ci na dotychczasowym komforcie życia, najwyraźniej nadszedł czas na okulary progresywne.

Nie ma lepszego produktu do korekcji prezbiopii!

CZAS NA OKULARY PROGRESYWNE

Prezbiopię można korygować szkłami jednoogniskowymi lub dwuogniskowymi. To nie są jednak najlepsze rozwiązania. Wiążą się z koniecznością używania nawet kilku par okularów na różne odległości. Minusem jest też staromodny wygląd (szkła dwuogniskowe).

Tylko szkła progresywne łączą w sobie komfort, jakość i estetykę. Dzięki nim, w jednej parze okularów zobaczysz wyraźnie przedmioty blisko Ciebie, oddalone o kilka metrów i te znajdujące się daleko.

Okulary progresywne

Skończyłeś 40 lat i zaczynasz mieć problemy z widzeniem na różne odległości? To może być prezbiopia.

Po 40. roku życia nasz wzrok zaczyna się pogarszać. Przedmioty znajdujące się blisko widzimy coraz mniej wyraźnie, pojawia się problem z czytaniem, zwłaszcza drobniejszego druku. Ta zmiana, choć niezbyt komfortowa, jest zupełnie naturalna i wiąże się z wiekiem. Oko traci swą elastyczność do tego stopnia, że nie jest już w stanie osiągać maksymalnej mocy, a to ona potrzebna jest do wyraźnego widzenia z bliska. Taką wadę określamy terminem prezbiopia.

facebook optykpolito
google optykpolito
Instagram, okulary, Toruń, optyk
twitter, optykpolito

OPTYKPOLITO

 ©2024 OPTYKPOLITO  -  All rights reserved

ZAPEWNIJ SOBIE KOMFORT I CIESZ SIĘ ŻYCIEM

ul. Poznańska 34/2, 87-100 Toruń

+48 500 49 00 79